Hakkımızda

Auto Mat olarak, araçlarınızın bakım ve onarımını yapmak için buradayız. Müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve zamanında hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Otomobiller, hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve onların güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışması bizim için önemlidir. İşletmemiz olarak, araçlarınızın ihtiyacı olan her türlü bakım ve onarım hizmetini sunuyoruz. Motor bakımı, fren sistemleri, şanzıman onarımları, elektrik ve elektronik sorunlar, klima servisi ve daha fazlası gibi geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Deneyimli ve uzman bir teknisyen ekibimiz, araçlarınızın sorunlarını hızlı bir şekilde tespit eder ve en iyi çözümü sunar. Araç marka ve modellerine hakimiyetleri, sorunları hızlıca çözmelerini sağlar. Kullanılan yedek parçaların kalitesi aracınızın dayanıklılığı ve güvenliği için kritiktir. Oto Tamirhane olarak, yüksek kaliteli ve orijinal yedek parçalar kullanırız. Periyodik bakım ve onarım programlarımız, aracınızın ömrünü uzatır ve büyük sorunların önüne geçer. Düzenli bakım, daha az arıza ve daha düşük işletme maliyeti anlamına gelir.

Adana otomotiv sektöründe çalışan işletmemiz olarak müşterilerimizin zamanı bizim için değerlidir. Araçlarınızın işini hızlı ve güvenilir bir şekilde yaparız, böylece günlük hayatınıza hızlı bir şekilde dönebilirsiniz. İşletmemiz olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. İşimizi tamamladıktan sonra bile müşterilerimize destek sunarız ve sorularını yanıtlarız. Kaliteli hizmet sunarken rekabetçi fiyatlar sunarız. Bütçenizi zorlamadan aracınızın bakımını yapabiliriz. İşletmemiz olarak, sektördeki son teknolojileri takip ederiz.

 

Öne Çıkarılanlar

Seyhan Oto Bakım Onarım

Araç bakım ve onarımı, araç sahi

Seyhan Oto Özel Servis

Otomobil sahipleri için araçlarının bakımı ve onarımı oldukça önemlidir. Seyhan Oto

Seyhan Oto Bakımı

Araç sahipleri, otomobillerini uzun süre sorunsuz kullanabilmek için düzenli bakım yaptırmak

Seyhan Oto Tamir

Aracınızı uzun ömürlü kılmak için düzenli bakımının yanı sıra, zamanında ve doğru bir şeki

Yorumlar

Nasıl Oldu da denk geldik İşinin ehli bir kuruluş kesinlikle tavsiye ederim muhteşem hızlı ve güleryüzlü..

Ali G.

5 Yıldız

Fiat marka aracımın arızasını gidermesi için gönül rahatlığıyla bıraktığım tek adres AutoMat Teknik Servis. Birçok servise gittim turbo değişecek dendi. Sonunda bu servisle görüştüm turbo arızası değil dendi ve gerekli kontrolleri sağladılar sonuç S

Mehmen Akif A.

5 Yıldız